Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Zespół Szkół Niepublicznych w Wejherowie Zespół Szkół Niepublicznych w Wejherowie

UWAGA!!

W dniach 29.05.-02.06.2024r. sekretariat jest nieczynny.

 

 

Informujemy, iż Sekretariat ZSN  pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Podczas zjazdów w piątek w godz. 11.00-19.00 oraz w sobotę w godz. 8.00-15.00

Pozdrawiamy Sekretariat ZSN

 

 

 

ZAPRASZAMY

DO NIEPUBLICZNEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DLA DOROSŁYCH 

NA NABÓR JESIENNY W ROKU SZKOLNYM 2024/2025

 

 • 3 LATA NAUKI PO ZASADNICZEJ SZKOLE ZAWODOWEJ ORAZ SZKOLE BRANŻOWEJ I STOPNIA  ORAZ 4 LATA NAUKI PO GIMNAZJUM LUB SZKOLE PODSTAWOWEJ, ABY ZDOBYĆ WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE. PO UKOŃCZENIU SZKOŁY SŁUCHACZE MOGĄ PRZYSTĄPIĆ DO EGZAMINU MATURALNEGO

  

 • ​Dokumenty do rekrutacji tj. podanie oraz umowy znajdują się w zakładce do pobrania lub w sekretariacie szkoły. Niezbędnych informacji odnośnie naboru na rok szkolny 2022/2023 można uzyskać pod nr. telefonu 58 677 30 35 od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 do 16:00. 

​Zajęcia odbywają się dwa razy w miesiącu, tj. co dwa tygodnie w piątek i sobotę. 

 

 

Szanowni Państwo informujemy, iż do Sekretariatu ZSN wchodzimy tylko i wyłącznie od strony parkingu boczne wejście(obok urządzenia do siłowni). Na drzwiach jest dostępny numer telefonu prosimy dzwonić. Pozdrawiamy Sekretariat ZSN

 

Istnieje możliwość wpłaty czesnego na konto szkoły:

Zespół Szkół Niepublicznych w Wejherowie, oś. Kaszubskie 27, 84-200 Wejherowo.

Bank PKO nr 73 1240 5598 1111 0010 3394 3779.  

 

Zarządzenie nr 1 z dnia 24 marca 2020 r.

Dyrektora Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Wejherowie, Niepublicznej Szkoły Policealnej w Wejherowie

w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Wejherowie, Niepublicznej Szkoły Policealnej w Wejherowie w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

 Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. oraz Rozporządzenia Ministra Edukacji narodowej z dnia 11 marca 2020 r. zarządza się co następuje:

§ 1. W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 organizacja realizacji zadań Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Wejherowie, Niepublicznej Szkoły Policealnej w Wejherowie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość lub innego sposobu realizacji tych zadań, zgodnie z przepisami wydanymi na podstawie art. 30b ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe, zwanego dalej „innym sposobem kształcenia”, ustalam co następuje:

 1. Planowane zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość lub innego sposobu realizacji tych zadań odbywają się zgodnie z ustalonym semestralnym planem zajęć  dla każdego semestru w godzinach zjazdów (piątek i sobota co dwa tygodnie).
 2. Nauczyciele którzy posiadają w domu Sprzęt Komputerowy o minimalnych wymaganiach pozwalających na wykorzystywanie metod i technik kształcenia na odległość pracują w domu.
 3. Nauczyciele przedmiotów przygotowują niezbędne materiały edukacyjne przesyłając je słuchaczom za pośrednictwem znanych im narzędzi informatycznych pozwalających na skuteczną pracę w na odległość. W przypadku Szkoły Policealnej takich aby słuchacze mogli realizować z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość zajęcia z zakresu kształcenia zawodowego teoretycznego i  z zakresu kształcenia ogólnego  przewidziane do realizacji w tej samej klasie lub w klasach programowo wyższych w celu dostosowania ich do możliwości pracy na odległość i uwzględniając możliwości psychofizyczne słuchaczy. Określają również możliwość pracy na platformie epodreczniki.pl 
 4. Każdy z nauczycieli ustala godzinę w ciągu tygodnia na konsultacje indywidualne ze słuchaczami

5) Administrator dziennika do dnia 25 marca 2020 r. umieszcza zapis „przerwa w zajęciach” Od dnia 25 marca 2020r. dotychczasowy tj: z przez 12 marca 2020r. semestralny plan obowiązkowych zajęć (konsultacji).

6) Każdy nauczyciel  potwierdza przepracowane zajęcia w dzienniku elektronicznym w rubryce swojego przedmiotu.

7) Wyrażam zgodę na stosowanie dowolnego sposobu monitorowania postępów słuchaczy oraz sposobu weryfikacji wiedzy ich umiejętności.

8) Każdy nauczyciel przekazuje słuchaczom informację o źródłach i materiałach niezbędnych do realizacji zajęć, w tym materiałów w postaci elektronicznej, z których słuchacze mogą korzystać.

9) Sekretariat szkół przekaże słuchaczom informację o sposobie i trybie realizacji zadań sekretariatu szkoły w okresie czasowego ograniczenia jej funkcjonowania.

10) Pedagodzy i psycholog pracują w odrębnym trybie ustalonym przez dyrektora.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.                                                   

                                                                                                                                                                                                                                                     Dyrektor ZSN

Janusz Krzysztof Rączkiewicz

 

 

Witamy na Naszej stronie !

Serdecznie witamy na stronie naszej szkoły. Jesteśmy placówką z wieloletnim stażem w kształceniu osób dorosłych. Możesz u nas zdobyć:

 • wykształcenie średnie w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych

Nasza szkoła to placówka edukacyjna z XXI wieku. Najlepsi nauczyciele, najlepsze wyposażenie sal wykładowo-ćwiczeniowych i najlepsza atmosfera nauki. U nas słuchacz zawsze stoi na pierwszym miejscu. Zapraszamy do nauki w naszych murach.

Wybierz naszą szkołę, bo:

 1. NIE MUSIMY OBIECYWAĆ, ŻE BĘDZIEMY DOBRĄ I PRZYJAZNĄ SZKOŁĄ. MY TAKĄ JESTEŚMY! SPRAWDŹ!
 2. POSIADAMY WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU TEGO TYPU SZKÓŁ.
 3. NASZYMI WYKŁADOWCAMI SĄ NAJLEPSI NAUCZYCIELE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH.
 4. 90% SŁUCHACZY ZDAŁO MATURĘ!
 5. SŁUCHACZ, KTÓRY ZDECYDUJĘ SIĘ PRZYSTĄPIĆ DO EGZAMINU MATURALNEGO ZDAJE GO PRZED KOMISJĄ SKŁADAJĄCĄ SIĘ Z NAUCZYCIELI, KTÓRYCH ZNASZ. Inne szkoły odsyłają swoich słuchaczy na egzamin maturalny do szkół, których nie musisz znać!
 6. JESTEŚMY SZKOŁĄ POSIADAJĄCA UPRAWNIENIA SZKOŁY PUBLICZNEJ, co oznacza,że nasi ABSOLWENCI uzyskują świadectwa ukończenia szkoły publicznej danego typu, które są dokumentem potwierdzającym poziom uzyskanego wykształcenia.
 7. JESTEŚMY NAJWIĘKSZĄ SZKOŁĄ DZIAŁAJĄCĄ W WEJHEROWIE. A DUŻY MOŻE WIĘCEJ!

Zaufaj doświadczeniu i zainwestuj w swoją przyszłość!

 

 

 

​​

AKTUALNOŚCI:

Zmiana terminarza zjazdów na semestr wiosenny

Utworzono dnia 26.01.2024
Informujemy, że w zakładce plan zajęć pojawił się nowy terminarz na semestr wiosenny, w którym zaszły zmiany. 
czytaj dalej na temat: Zmiana terminarza zjazdów na semestr wiosenny

Zegar

Kalendarium

Czerwiec 2024
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 344

W poprzednim tygodniu: 942

W tym miesiącu: 1361

W poprzednim miesiącu: 2625

Wszystkich: 176524